Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Iłowo-Osada
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Informacje  / Urząd Gminy  / Referat Budżetu i Finansów
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Referat Budżetu i Finansów Referat Budżetu i Finansów
Referat Budżetu i Finansów:
 
Kierownik referatu mgr Teresa Bożena Wiecińska
II-gie piętro pokój nr 22
telefon (23) 654 10 20 wew. 26
e-mail: skarbnik@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. księgowości budżetowej Barbara Pokropska
II-gie piętro pokój nr 21
telefon (23) 654 10 20 wew. 27
e-mail: barbara.pokropska@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. księgowości budżetowej mgr Barbara Osińska
II-gie piętro pokój nr 21
telefon (23) 654 10 20 wew. 27
e-mail: barbara.osinska@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat mgr Ewa Pawlicka
II-gie piętro pokój nr 20
telefon (23) 654 10 20 wew. 42
e-mail: ewa.pawlicka@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. księgowości podatkowej mgr Agnieszka Struzik
II-gie piętro pokój nr 20
telefon (23) 654 10 20 wew. 42
e-mail: agnieszka.struzik@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. kasy Janina Ners
parter pokój nr 6
telefon (23) 654 10 20 wew. 25
e-mail: janina.ners@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. kadr i płac mgr inż. Bogumiła Dębska
II-gie piętro pokój nr 19
telefon (23) 654 10 20 wew. 30
e-mail: bogumila.debska@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. ks. budżetowej i kontroli zarządczej mgr Katarzyna Fiedurska
II-gie piętro pokój nr 18
telefon (23) 654 10 20 wew. 46
e-mail: katarzyna.fiedurska@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. obsługi finansowej mgr Aneta Kuc-Kowalska
II-gie piętro pokój nr 16
telefon (23) 654 10 14 wew. 45
e-mail: aneta.kowalska@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. obsługi kadr i płac Agnieszka Wilgowicz
II-gie piętro pokój nr 23
telefon (23) 654 10 14 wew. 29
e-mail: agnieszka.wilgowicz@ugilowo-osada.pl
Stanowisko ds. obsługi kadr i płac mgr Anna Piasecka
II-gie piętro pokój nr 23
telefon (23) 654 10 14 wew. 29
e-mail: anna.piasecka@ugilowo-osada.pl


data wytworzenia2017-05-17
data udostępnienia2017-05-17
sporządzone przez
opublikowane przezMaciej Wagner
ilość odwiedzin284
rejestr zmianzobacz »
Gmina Iłowo-Osada, ul. Wyzwolenia 5, 13-240 Iłowo-Osada, tel.: 23 654 10 14 , fax: 23 654 10 14 , sekretariat@ugilowo-osada.pl,
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@